PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Start  /  Poradnie specjalistyczne / Onkologia

Gabinet onkologii klinicznej zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem ogólnoustrojowym oraz wspomagającym nowotworów.

Objawy jakie powinny nas zaniepokoić i skierować na wizytę do onkologa to: zgrubienia na skórze, guzki, nietypowe krwawienia z różnych otworów ciała, dziwne znamiona, owrzodzenia, rany, które się nie goją.

Informacje dodatkowe:

Lekarze przyjmujący:

Lek. med. Adrianna Gęga – Czarnota

specjalista onkolog kliniczny

Lek. med. Radosław Zapart

specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Lista wszystkich lekarzy

Z dniem 01.10.2017 pacjenci korzystający z zabiegu w znieczuleniu ogólnym  naszym szpitalu zobowiązani są uiścić opłatę za konsultację anestezjologiczną oraz zlecone badania laboratoryjne.

Rejestracja do poradni:

W celu ustalenia terminu wizyty lub zabiegu odpłatnego prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego obok (rejestracja online), kontakt telefoniczny z Rejestracją, lub zgłoszenie się osobiste w naszym Szpitalu.

al. Armii Krajowej 180, 43-316 Bielsko-Biała

+48 33 488 50 55

+48 668 550 185

rejestracja@cmr.bielsko.pl

Rejestracja on-line:

Wypełnij powyższy formularz podając swoje dane, wybierając poradnie do jakiej chcesz się zarejestrować i zaproponuj datę jaka Ci odpowiada. Nasz konsultant zweryfikuje Twoje zgłoszenie po czym skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty, lub zaproponowania innego terminu.