O SZPITALU

Start  / o nas  / o szpitalu

WIĘCEJ O NAS

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonywanie diagnostyki i przeprowadzanie zabiegów z wykorzystaniem stosowanych na świecie technik operacyjnych z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i laserowej

Funkcjonujący w szpitalu oddział chirurgii plastycznej nie ma odpowiednika w publicznej służbie zdrowia na terenie Podbeskidzia. Na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje zabiegi takie, jak np. rekonstrukcje piersi po amputacji, korekcje plastyczne blizn pooparzeniowych, pourazowych i pooperacyjnych, wycięcia nowotworowych, barwnikowych i wirusowych zmian skórnych, przeszczepy skóry.

Jako jedyny szpital w Polsce łączymy metodę endoskopową i laserową do leczenia schorzeń bólowych kręgosłupa. Stosowane w szpitalu metody są w pełni bezpieczne, skracają czas leczenia i ograniczają możliwości wystąpienia powikłań.

Wizytówką Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej jest pełna diagnostyka i leczenie chirurgiczne małoinwazyjną metodą wewnątrznosowej chirurgii endoskopowej chorób nosa i zatok. Szpital zajmuje się również diagnozowaniem i leczeniem zespołu bezdechów śródsennych.

NASZA MISJA

Szanowni Państwo,

Zdrowie Pacjenta jest dla nas najwyższą wartością. Przywracamy je choremu w poczuciu poszanowania jego praw, godności i zapewniamy bezpieczeństwo w całym okresie terapii. Jesteśmy zespołem profesjonalistów o najwyższych kwalifikacjach, przygotowanym do udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie zgodnie z najlepszymi tradycjami i osiągnięciami medycyny przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod leczenia.

Z wyrazami szacunku

dr n. biol. Robert Sirek

Prezes Zarządu
Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej sp. z o.o.