O NAS

Start  /  o nas

szpital chirurgii małoinwazyjnej i rekonstrukcyjnej w bielsku-białej

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej jest jedną z najnowocześniejszych i największych placówek o profilu zabiegowo-diagnostycznym w Polsce. Zapewnia opiekę medyczną przede wszystkim mieszkańcom Podbeskidzia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital świadczy także usługi odpłatne obejmujące konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne i analityczne, zabiegi ambulatoryjne, kwalifikacje do operacji chirurgicznych oraz operacje chirurgiczne z zakresu chirurgii dziecięcej, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, neurochirurgii, otolaryngologii.

Pracują w nim specjaliści o najwyższych kwalifikacjach z zakresu chirurgii plastycznej, urazowo-ortopedycznej, neurochirurgii, otolaryngologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, anestezjologii z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, korzystający z najlepszych tradycji i osiągnięć medycyny oraz najnowocześniejszych metod leczenia.

Na terenie naszej placówki szpitalnej, znajduje się również Centrum stomatologiczne „Joko-Dent”, które oferuje leczenie w zakresie chirurgi stomatologicznej, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie „Joko-Dent”.