PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Start  /  Poradnie specjalistyczne / Chirurgia dziecięca

Gabinet chirurgii dziecięcej zajmuje się udzielaniem konsultacji, diagnostyką  oraz kwalifikacją do zabiegów chirurgicznych dzieci od urodzenia do 18 roku życia w zakresie najczęstszych chorób chirurgicznych wieku dziecięcego, w tym przepuklin, stulejki, wnętrostwa, spodziectwa, wodnaków jądra i powrózka nasiennego, zmian skórnych. Prowadzi również kontrolę i opiekę pooperacyjną.

Informacje dodatkowe:

Lekarze przyjmujący:

lek. med. Jacek Korzonkiewicz

specjalista chirurgii dziecięcej

lek. med. Rafał Pach

specjalista chirurgii ogólnej

Lista wszystkich lekarzy
CENNIK

Z dniem 01.10.2017 pacjenci korzystający z zabiegu w znieczuleniu ogólnym  naszym szpitalu zobowiązani są uiścić opłatę za konsultację anestezjologiczną oraz zlecone badania laboratoryjne.

Rejestracja do poradni:

W celu ustalenia terminu wizyty lub zabiegu odpłatnego prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego obok (rejestracja online), kontakt telefoniczny z Rejestracją, lub zgłoszenie się osobiste w naszym Szpitalu.

al. Armii Krajowej 180, 43-316 Bielsko-Biała

+48 33 488 50 55

+48 668 550 185

rejestracja@cmr.bielsko.pl

Rejestracja on-line:

Wypełnij powyższy formularz podając swoje dane, wybierając poradnie do jakiej chcesz się zarejestrować i zaproponuj datę jaka Ci odpowiada. Nasz konsultant zweryfikuje Twoje zgłoszenie po czym skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty, lub zaproponowania innego terminu.